شرکت “میامی تجارت پیشتاز” از ابتدا همواره درحال تلاش برای انجام مسئولیت‌های اجتماعی و کارهای عام المنفعه بوده است. کمک هزینه ازدواج، کمک هزینه تحصیل، کمک به کودکان کار، پرداخت هزینه درمان و سایر امور خیریه در دستور کار وظایف اجتماعی شرکت میباشد. یکی دیگر از خدمات ارائه شده حمایت مالی تیم‌های ورزشی و افراد ورزشکار به صورت تیمی و منفرد بوده است.

این مجموعه سابقه اسپانسرینگ تیم تنیس بانوان ایران، مسابقات رالی ایران و حمایت مالی از محمدرضا روحی قهرمان مسابقات دریفت جهان را دارد.

در جدیدترین اقدام این مجموعه موفق، افتخار اسپانسرینگ تیم امید بسکتبال آتشی را دارد. تیم بسکتبال آتشی متشکل از کودکان، نوجوانان و جوانان در دو دسته دختران و پسران از سال 1397 فعالیت خود را آغاز کرده است.

مدیران تیم بسکتبال آتشی آقایان مهران آتشی مربی اسبق تیم ملی جوانان ایران و مهراد آتشی عضو تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان و فرزندان عنایت آتشی گزارشگر ورزشی، هستند که برای پیشرفت و آموزش فرزندان کشورمان از هیچ تلاشی مضایقه نمیکنند.

هدف مشترک مدیران شرکت میامی تجارت پیشتاز و تیم بسکتبال آتشی که کمک به رشد جوانان در هر زمینه ایست موجب همکاری مشترک و حمایت مالی این تیم برای سال آتی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تهران، بلوار سعادت آباد، خیابان ۳۰ غربی، پلاک ۷۹
کدپستی: 1997959844
 تلفن ۴۲۴۹۷۰۰۰-۰۲۱
info@mtp1954.com

© 2023 تمامی حقوق برای شرکت میامی تجارت پیشتاز محفوظ است، طراحی و توسعه توسط MINUMCG.

Close
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.