سفر ما

سفر ما از سال ۱۳۳۲ شمسی توسط پدر خانواده “صفر شادکمالی” بعنوان فروشنده تایر در بازار تهران آغاز شد. حدود ۱۰ سال بعد یکی از اولین فروشگاه‌های تایر ایران به نام “فروشگاه صفا” در پاساژ امیرکبیر (کنونی) تهران با مدیریت آقای شادکمالی شروع به کار کرد.

ایشان در فروشگاه خود تمامی تایرهای تولید داخل و تایرهای خارجی را به نقاط مختلف ایران توزیع میکردند.

به مرور زمان با کسب دانش، تخصص و تجربه با توجه به گستردگی فعالیت، در سال ۱۳۸۴ تصمیم به تغییر در برنامه‌ریزی و نحوه مدیریت گرفته شد. بدین شکل در سال ۱۳۸۵ شرکت “میامی تجارت پیشتاز” با مدیریت “عباس شادکمالی” تاسیس شد. حوزه فعالیت شرکت از ابتدا واردات تایرهای برتر دنیا به ایران و فروش آن به مشتریان خود در شهرهای مختلف بود.

“میامی تجارت پیشتاز” در طول فعالیت خود انواع مختلف تایرهای TBR, OTR, PCR, Agricultural, Industrial را به کشور وارد کرده و به دست خریدار میرساند.

در این مدت در کنار فروش و توزیع تایر، فعالیت‌های دیگری همچون واردات و فروش رینگ و دیگر قطعات خودرو نیز توسط شرکت صورت میگرفت.
شرکت موفق شد در سال ۱۳۸۹ فروش تایرهای “پرایم‌ول” را به صورت انحصاری به خود اختصاص دهد. فعالیت موثر و تبحر در شبکه‌سازی این برند، منجر به دریافت نمایندگی فروش تایرهای “جی‌تی” در سال ۱۳۹۶ شد.

در سال ۱۳۹۸ همکاری با متخصصین جوان در زمینه‌های بازاریابی، فروش، خدمات پس از فروش و فنی برای تیم-سازی حرفه‌ای در جهت تبدیل شدن شرکت از trading company به service company، آغاز شد.

هم اکنون پس از سالها تجربه، با اعتماد بازار تایر کشور به شرکت “میامی تجارت پیشتاز” این شرکت توانسته یکی از پنج صندلی هیئت مدیره انجمن واردکنندگان کشور را به خود اختصاص دهد.

احداث انبار اختصاصی ۱۵ هزار متری میامی تجارت پیشتاز به عنوان یکی از مجهزترین و مدرن‌ترین انبارهای اختصاصی تایر در سال ۱۴۰۱ از افتخارات این مجموعه است.

از دیگر دستاوردهای مهم مجموعه میتوان به همکاری با مطرح‌ترین کارخانجات، شرکت‌ها و برندهای ایران در جهت تامین قطعات ناوگان حمل و نقل آنها اشاره کرد.

درحال حاضر سه دفتر واقع در تهران، دوبی و بغداد با بیش از ۵۰ نیرو در جهت پیشبرد اهداف مجموعه میامی تجارت پیشتاز تلاش میکنند. همچنین خانواده بزرگ “میامی تجارت پیشتاز” با حضور بیش از ۱۵۰ نماینده از کارآمدترین تایرفروشان سراسر کشور، حدود ۳۰۰۰ فروشنده و بیش از ۱۰ برندشاپ همواره در حال گسترش است.

“میامی تجارت پیشتاز” همواره درحال تلاش برای انجام مسئولیت‌های اجتماعی خود و انجام کارهای عام‌المنفعه میباشد. کمک هزینه ازدواج، کمک هزینه تحصیل، کمک به بیماران و خانواده‌های بی بضاعت در دستور کار وظایف اجتماعی شرکت هستند. همچنین از اردیبهشت سال ۱۴۰۲ به ازای اضافه شدن هر نماینده به خانواده نمایندگان جی‌تی، درختی به نام هر نماینده کاشته میشود. اسپانسرینگ تیم‌های ورزشی و اتومبیلرانی از نمونه حمایت‌های ورزشی شرکت به حساب می‌آیند.

این مجموعه آموزش را یکی از ارکان اصلی برای ادامه مسیر میداند. پس آموزش نمایندگی‌ها، تایرفروشان، رانندگان ماشین‌های سنگین و فعالان بازار تایر از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. به این منظور تاکنون حدود ۱۵ همایش‌ آموزشی در شهرهای مختلف ایران برای آموزش خانواده بزرگ جی‌تی برگذار شده است.

شرکت “میامی تجارت پیشتاز” از سال ۱۳۸۹ تابحال در هشت نمایشگاه‌ داخلی و بین‌المللی شرکت داشته است.

علاوه بر فعالیت‌ها و تلاشهای شبانه‌روزی و همیشگی این خانواده بزرگ، ما همواره مشتاق به پیشرفت در مسیر و گسترش فعالیت و کسب تجربیات جدید هستیم.

مصرف‌کنندگان، نمایندگان و فروشندگان عزیز میتوانند جهت اطلاع از رویدادها و اخبار تازه مربوط به مجموعه “میامی تجارت پیشتاز” بخش وبلاگ سایت را مطالعه نموده و در صورت نیاز به ارتباط در بخش ارتباط با ما برای ما پیام بگذارند.

مطالعه بیشتر بستن

آغاز سفر- حضور در بازار تایر کشور

۱۳۳۲
۱۳۴۲

تاسیس فروشگاه صفا

فروش تایرهای داخلی و خارجی برندهای مطرح دنیا

۱۳۴۲ - ۱۳۸۴
۱۳۸۴

تغییر در زیرساخت ها و استراتژی کسب و کار، واردات و فروش رینگ اسپرت، واردات اکسسوری‌های خودرو

تاسیس شرکت "میامی تجارت پیشتاز"

۱۳۸۵
۱۳۸۹

دریافت نمایندگی برند "Primewell"

شرکت در نمایشگاه حمل و نقل تهران

۱۳۹۳
۱۳۹۴

شرکت در نمایشگاه حمل و نقل تهران

دریافت نمایندگی برند "Giti"

۱۳۹۶
۱۳۹۷

افتتاح برندشاپ مشهد

افتتاح برندشاپ تهران

۱۳۹۷
۱۳۹۸

استخدام و بهره‌گیری از نیروهای متخصص جهت پیشبرد استراتژی جدید شرکت

افتتاح برندشاپ کرمانشاه، شرکت در نمایشگاه حمل و نقل کرمانشاه، شرکت در نمایشگاه حمل و نقل یزد

۱۳۹۸
۱۴۰۰

شرکت در نمایشگاه بین المللی حمل و نقل تهران

احداث انبار اختصاصی 15هزار متری به منظور نگهداری شایسته از محصولات primewell و Giti

۱۴۰۱
۱۴۰۱

شرکت در نمایشگاه حمل و نقل اصفهان، شرکت در نمایشگاه حمل و نقل مصلای تهران

افتتاح برندشاپ بندرعباس، افتتاح برندشاپ زنجان

۱۴۰۱
۱۴۰۲

شرکت در نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل تهران

و همچنان در کنار شما...

هیات مدیره میامی تجارت پیشتاز

فرشید حسینی
فرشید حسینی مدیرعامل و عضو هیات مدیره
علیرضا عزیزی
علیرضا عزیزی عضو هیات مدیره
حامد شادکمالی
حامد شادکمالی عضو هیات مدیره
کریم حسینی
کریم حسینی نائب رئیس هیات مدیره
عباس شادکمالی
عباس شادکمالی رئیس هیات مدیره

تهران، بلوار سعادت آباد، خیابان ۳۰ غربی، پلاک ۷۹
کدپستی: 1997959844
 تلفن ۴۲۴۹۷۰۰۰-۰۲۱
info@mtp1954.com

© 2023 تمامی حقوق برای شرکت میامی تجارت پیشتاز محفوظ است، طراحی و توسعه توسط MINUMCG.

Close
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.