خدمات میامی تجارت

شرکت بازرگانی میامی تجارت پیشتاز نماینده انحصاری برند جی تی در ایران، بزرگترین وارد کننده تایر به کشور میباشد که در کنار توزیع تایرهای باری و سواری به انجام دیگر وظایف مهم نیز مشغول است.

میامی تجارت با کمک نیروهای کارآمد و متخصص، تکنولوژی پیشرفته و استفاده از بهترین نرم افزارها، محکم ترین زیرساخت تجارت کشور را بنا کرده است.
این مجموعه همواره به انجام امور اجتماعی، آموزشی، فرهنگی و ورزشی اهتمام ویژه ورزیده است.

میامی تجارت پیشتاز

مدیریت نمایندگی ها

مدیریت نمایندگی ها

شبکه گسترده نمایندگان و عاملین فروش برندهای جی تی و پرایم‌ول تحت مدیریت شرکت میامی تجارت پیشتاز، از حرفه‌ای ترین، پیوسته ترین و با تجربه ترین افراد صنعت حمل و نقل هستند تا تجربه‌ای فراموش نکردنی برای مشتری به وجود آورند. نیروهای متخصص این شبکه با عبور از فیلترهای بسیار سختگیرانه و گذراندن آزمون های عملی و تجربی توسط تیم مدیریت انتخاب میشوند. اکنون نزدیک به صد نمایندگی رسمی در ۲۹ استان کشور آماده خدمات به مشتریان هستند. علاقمندان به اخذ نمایندگی میتوانند از طریق پورتال دریافت نمایندگی اقدام نمایند.

فروش تایرهای جی تی

فروش تایرهای جی تی

مجموعه میامی تجارت پیشتاز از سال ۱۳۹۶ نمایندگی رسمی فروش تایرهای جی تی را در ایران به عهده دارد. عمده تمرکز مجموعه روی فروش تایرهای باری، معدنی، صنعتی، تریلی، اتوبوس، جاده‌ای و در کل خودروهای سنگین است. با این حال تایرهای سواری جی تی نیز در بازار ایران درخواست زیادی دارد. تایرهای جی تی در انواع مختلفی از تیوب لس و رادیال مناسب تمام فصول سال و رانندگی راحت روی سطوح لغزنده نیز هستند. علاقمندان میتوانند برای مشاهده انواع گل‌ها و سایز تایرهای جی تی کاتالوگ محصولات جی تی را مطالعه کنند.

فروش تایرهای پرایم‌ول

فروش تایرهای پرایم‌ول

برند پرایم‌ول اولین برندی است که مجموعه میامی تجارت پیشتاز به صورت رسمی نمایندگی آن را در ایران راه‌اندازی کرد. تایرهای این برند که فروش آن در سال ۱۳۸۹ به صورت رسمی در کشور آغاز شد به دو دسته باری و سواری تقسیم میشوند. مقاومت بالای این تایرها، سازگاری با محیط و هماهنگی با آب و هوای سرد و گرم موجب شده تا طرفداران گل‌های این تایر روز به روز بیشتر شوند. برای انتخاب از بین گل‌های پرایم‌ول میتوانید از فایل کاتالوگ محصولات پرایم‌ول کمک بگیرید.

امور عام المنفعه و مسئولیت اجتماعی

امور عام المنفعه و مسئولیت اجتماعی

مدیران تیم میامی تجارت پیشتاز از ابتدا به انجام امور خیریه و انجام مسئولیت‌های اجتماعی توجه ویژه‌ای داشته اند. کمک به ازدواج جوانان، کمک به درمان بیماری های خاص، درخت کاری، کمک هزینه خرید جهیزیه و سیسمونی، خدمات مربوط به محیط زیست و تامین هزینه تحصیل کودکان با استعداد از نمونه انجام امور عام المنفعه این مجموعه میباشد. گروه MTP همچنین وظیفه خود را به صورت حمایت مالی از تیم های ورزشی یا ورزشکاران انفرادی در هر دو گروه بانوان و آقایان انجام میدهد.

خدمات پس از فروش و گارانتی

خدمات پس از فروش و گارانتی

شرکت میامی تجارت پیشتاز از ابتدا با راه اندازی سیستم خدمات پس از فروش حرفه‌ای و استفاده از مهندسین و متخصصین در ارائه خدمات پس از فروش و پشتیبانی یکی از قابل اعتمادترین مجموعه ها برای مشتریان بوده است. همکاران بخش خدمات پس از فروش ما روزانه پروسه‌های بازرسی، مشاوره، تعویض و آموزش نحوه نگهداری تایر را به مخاطبان خود ارائه میدهند. لازم به ذکر است که ارائه خدمات تعویض تایر یا بازگشت هزینه فقط در صورت فعالسازی کارت خدمات پس از فروش در ابتدای پروسه خرید امکانپذیر است.

برگزاری سمینارهای آموزشی

برگزاری سمینارهای آموزشی

بنیان گذاران مجموعه میامی تجارت پیشتاز به رشد همزمان و در کنار هم اعتقاد دارند. از این رو شبکه متخصصین ما در سراسر ایران به طور مداوم با مطالب و سمینارهای آموزشی که توسط تیم میامی تجارت مدیریت میشوند، درحال به روز رسانی اند. این سمینارها به صورت ماهیانه در استانهای مختلف کشور برگزار و جدیدترین مطالب آموزشی حوزه خودرو در دنیا در این مراسم به فروشندگان، رانندگان، کامیون داران و آپاراتی ها آموزش داده میشوند. همچنین ویدئوهای آموزشی و محتواهای مرتبط روزانه در گروه‌های مجازی برای خانواده جی تی ارسال میگردند.

شرایط نگهداری از تایر

شرکت میامی تجارت پیشتاز، به جهت اطمینان خاطر شما و همچنین گسترش علم و دانش در زمینه نگهداری از تایر اقدام به تهیه کتابچه الکترونیکی نگهداری از تایر نموده است که از لینک زیر می توانید آن را دانلود و مطالعه نمایید.

تهران، بلوار سعادت آباد، خیابان ۳۰ غربی، پلاک ۷۹
کدپستی: 1997959844
 تلفن ۴۲۴۹۷۰۰۰-۰۲۱
info@mtp1954.com

© 2023 تمامی حقوق برای شرکت میامی تجارت پیشتاز محفوظ است، طراحی و توسعه توسط MINUMCG.

Close
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.