سیاست حفظ حریم شخصی

وب سایت شرکت “میامی تجارت پیشتاز” با آدرس www.mtp1954.com  قانون حقوق کپی رایت داده ها (General Data Protection Regulation) که به اختصار (GDPR) گفته می‌شود، را رعایت میکند.

GDPR قانون محافظت از داده‌های عمومی اتحادیه اروپاست که به کاربران جهت حفظ اطلاعات خود کمک می‌کند، این قانون شامل همه مشاغل (حتی سایت‌های وردپرسی و وبلاگ ها) در سرتاسر جهان است، که حتی کشورهای غیر عضو اتحادیه اروپا نیز باید آنرا رعایت کنند.

 

  • چه اطلاعاتی از کاربران در سایت ما جمع‌آوری می‌شود؟

هنگام ورود شما به سایت اطلاعاتی همچون دفعات بازدید شما از سایت، مدت زمان حضور شما در سایت، نسخه مرورگر شما، نسخه سیستم عامل شما و مدل دستگاه شما، کوکی مخصوص دکمه اشتراک گذاری در شبکه‌های اجتماعی، منطقه جغرافیایی شما و اطلاعات فنی دیگر که جهت بهینه‌سازی و بررسی ترافیک سایت به ما کمک خواهند کرد، ذخیره میشوند. همچنین برای شناسایی هرزنامه‌ها، نشانی IP (نشانی پروتکل اینترنت) کاربران و یوزر ایجنت (ردیابی وب) را نیز مورد جمع آوری و بررسی قرار می دهیم. این اطلاعات نمی توانند هویت شما را فاش کنند و شما همچنان ناشناس باقی میمانید مگر اینکه بطریق دیگری اطلاعات شخصی خود را در اختیار ما گذاشته باشید.

بیشتر مرورگرهای وب به صورت پیش فرض کوکی ها را می پذیرند. شما می توانید به مرورگر وب خود دستور دهید که به هنگام دریافت کوکی به شما اطلاع دهد و این اجازه را بدهد که آن را پذیرفته یا رد کنید. توجه داشته باشید با غیرفعال کردن کوکی‌ها دیگر نمی‌توانید از ویژگی‌هایی مانند ورود اتوماتیک در وب سایت استفاده کنید. این کوکی شامل هیچ داده‌ی شخصی و خصوصی نیست و با بستن مرورگرتان متوقف می‌شود. همچنین کوکی نمی تواند دستوری را اجرا و یا ویروسی را منتقل کند.

 

  • چه افرادی به اطلاعات شما دسترسی خواهند داشت؟

همکاران بخش برنامه نویسی و مدیریت سایت و همکاران بخش دیجیتال مارکتینگ جهت بهینه‌سازی و بررسی ترافیک سایت و بهبود تجربه کاربری از این اطلاعات استفاده میکنند. همچنین همکاران بخش خدمات پس از فروش به برخی از اطلاعات شما به جهت ارائه پشتیبانی بهتر و خدمات با کیفیت‌تر دسترسی دارند.

 

  • آیا نگران دیتاهای ذخیره شده کاربران باشیم؟

از نظر قانونی و اخلاقی ما موظف به صیانت از اطلاعات کاربرانمان هستیم. اطلاعات کاربری شما صرفاً جهت تعاملات بعدی به صورت کدگذاری‌شده نگهداری می‌شوند تا در سفارش‌ها و درخواست‌های آینده بتوانید به راحتی وارد سامانه شوید و سفارش خود را ثبت نمایید. تمامی اطلاعات شخصی شما نزد ما محفوظ خواهد ماند و در اختیار افراد یا سازمان‌های دیگری قرار نخواهد گرفت.

 

  • نحوه اطلاع رسانی از تغییرات

احتمال تغییر در سیاست های حفظ حریم خصوصی وبسایت “میامی تجارت پیشتاز”همیشه وجود دارد، در این صورت اگر تغییری انجام گرفت، تغییرات را روی این صفحه با عنوان “به روز رسانی مقررات” قرار خواهیم داد تا کاربرانمان همیشه از اطلاعات جمع آوری شده و نحوه استفاده آن آگاه باشند.

 

تهران، بلوار سعادت آباد، خیابان ۳۰ غربی، پلاک ۷۹
کدپستی: 1997959844
 تلفن ۴۲۴۹۷۰۰۰-۰۲۱
info@mtp1954.com

© 2023 تمامی حقوق برای شرکت میامی تجارت پیشتاز محفوظ است، طراحی و توسعه توسط MINUMCG.

Close
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.