فلوچارت تعیین وضعیت تایر صدمه دیده

نحوه اعلام خسارت:

             1-توسط مصرف کننده: در صورت بروز اشکال در تایر، مصرف کننده میتواند با واحد خدمات پس از فروش شرکت “میامی تجارت پیشتاز” تماس گرفته و پس از دریافت راهنمایی‌های لازم و در صورت اعلام شرکت، اقدام به ارسال اطلاعات خود نماید.

·     درصورتیکه این مشکلات از طرف مصرف کننده ایجاد نشده باشد، و یا جز مواردی که مورد تایید شرکت Giti نیستند، نباشند. (مثل برخورد با مانع، حرکت روی کم بادی، اعمال باد و بار اضافه در تایر و….)

·     شماره تماس واحد خدمات پس از فروش در پیامک فعال سازی و همچنین در سایت شرکت موجود است.

2- توسط نماینده: مراجعه حضوری مالک تایر صدمه دیده به نزدیکترین نمایندگی جهت ارسال تصاویر و اطلاعات تایر به شرکت (به شرط فعالسازی کارت گارانتی)

 

2-  روش تهیه و ارسال تصاویر تایر:

2-1-      ابتدا تصاویر تایر صدمه دیده از طرف مصرف کننده یا نماینده به واحد خدمات پس از فروش شرکت میامی تجارت پیشتاز از طریق واتساپ یا ایمیل ارسال می شود.

·     (مطابق ویدیو موجود از روند تهیه تصویر تایر صدمه دیده در سایت شرکت)

2-2-      پس از بررسی تصاویر و تایید کارشناس واحد خدمات پس از فروش، مبنی بر خسارتی بودن تایر صدمه دیده و با اعلام کارشناس، بایستی اطلاعات مورد نیاز برای واحد خدمات پس از فروش شرکت ارسال گردد.

2-3-      نحوه ارسال تایر: درصورت اعلام شرکت مبنی بر ارسال تایر به انبار، مصرف کننده یا نماینده مطابق روش ذیل تایر را ارسال می نماید.

·         مصرف کننده یا نماینده نسبت به تکمیل و چسباندن فرم شناسایی تایر خسارتی، مطابق ویدیو آموزشی اقدام نماید.

3-  تشکیل پرونده:

کارشناس واحد خدمات پس از فروش شرکت بعد از دریافت کامل اطلاعات و تصاویر مربوط به تایر مورد نظر، اقدام به تشکیل پرونده برای تایر مذکور می نماید:

·     پرونده شامل اطلاعات شخصی و تماس مصرف کننده و همچنین تصاویر مربوط به تایر میباشد.

·      پس از تکمیل و درج تاریخ، پرونده بمنظور بررسی تایر به کارشناس واحد خسارت ارجاع میگردد.

4-    کارشناسی تایر صدمه دیده:

·     کارشناس واحد خسارت حداکثر طی مدت یک روز کاری و پس از بررسی تصاویر مربوط به تایر صدمه دیده، اعلام نظر مینماید. در صورتی که تایر مذکور به کارشناسی بیشتری نیاز داشته باشد، کارشناس واحد خسارت به مصرف کننده یا نماینده اجازه ارسال “تایر” به همراه “مجوز کارشناسی” و “مجوز امحاء” را صادر میکند که تمامی هزینه های مربوط به انتقال تایر از شهر مبداء تا انبار مورد نظر بعهده شرکت میامی تجارت پیشتاز می باشد. (با ارسال تصویر بیجک از طرف مصرف کننده یا نماینده)

·     لازم به ذکر است چنانچه مالک تایر یا نماینده، بدون هماهنگی با واحد خدمات پس از فروش اقدام به ارسال تایر نماید، تمامی هزینه های ارسال و مسئولیت آن بعهده شخص ارسال کننده است و شرکت هیچگونه مسئولیتی در این زمینه ندارد.

·     چنانچه تایر صدمه دیده در بازرسی تصاویر بعنوان تایر خسارتی تایید نگردد نتیجه در پرونده مشتری ثبت و تصویر پرونده فوق برای مصرف کننده ارسال خواهد شد.

·     چناچه مصرف کننده نظر کارشناسی را در این مرحله نپذیرد، ایشان میتواند با هزینه و مسئولیت خودش تایر فوق را جهت کارشناسی فیزیکی به انبار شرکت ارسال نماید. (برای هر تایر یک بار حق اعتراض یا درخواست تجدید نظر وجود دارد)

·     پس از رسیدن تایر به انبار، طی مدت 3 روز کاری تایر توسط کارشناس و مدیر واحد خدمات پس از فروش تعیین وضعیت و اعلام نظر میگردد. (روزهای کارشناسی دوشنبه و چهارشنبه هر هفته می باشد)

5-    محاسبه خسارت:

·                   چنانچه تایر خسارتی فوق مشمول خسارت گردد، میزان درصد خسارت آن براساس عمق آج باقیمانده تعیین شده و این نتیجه به همراه اطلاعات حساب مشتری به واحد مالی شرکت اعلام خواهد شد.

·     در راستای تکریم مشتریانِ شرکت میامی تجارت پیشتاز، تایر خسارتی که بالاتر از 80% عمق آج اولیه را داشته باشد بعنوان تایر نو در محاسبات در نظر گرفته شده و بدون دریافت وجه از مصرف کننده یک حلقه تایر نو یا معادل وجه ریالی تحویل ایشان خواهد شد.

·                   نتیجه تعیین وضعیت تایر خسارتی تایید شده به همراه مبلغ پرداخت شده به مشتری در پرونده مشتری بایگانی و همچنین برای مصرف کننده (یا نماینده) ارسال می گردد.

پخش ویدیو

تهران، بلوار سعادت آباد، خیابان ۳۰ غربی، پلاک ۷۹
کدپستی: 1997959844
 تلفن ۴۲۴۹۷۰۰۰-۰۲۱
info@mtp1954.com

© 2023 تمامی حقوق برای شرکت میامی تجارت پیشتاز محفوظ است، طراحی و توسعه توسط MINUMCG.

Close
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.